Mario Šterc

Najave događaja

5. Tomos susret održat će se 01. lipnja 2024.

33. Oldtimer susret održat će se 01. rujna 2024

Obavijest članovima

Redovna Skupština Oldtimer cluba Sisak održat će se 16.ožujka 2024.

Otvorenje sezone 2020. Oldtimer kluba Sisak

Dana 23. svibnja 2020. godine je na veliku sreću članova OTK Sisak održano otvaranje sezone 2020. godine koje je bilo odgođeno zbog globalne pandemije.
Članovi kluba su se okupili na dobro poznatoj adresi prostorija kluba, te nestrpljivo očekujući 11h i zvučni signal najave polaska, međusobno prepričavali dogodovštine i zanimaciju u garažama za vrijeme trajanja zabrane okupljanja.

Kolona starodobnih vozila i na čelu s motociklima je krenula put Podgarića. Zahtjevniji usponi i spustovi pred kraj puta su uspješno savladani, te su sati do ranog poslijepodneva uz osvježavajuća pića i kavu uz razgovor, druženje i razgledavanje vozila brzo prošli. Put prema Novom Selu je, možemo reći, prošao također relativno uspješno, a nedaće koje su snašle pojedine članove su brzo i efikasno otklonjene združenim i prijateljskim snagama ostalih članova kluba, kako to i dolikuje.
Sve brige i problemi se još i brže zaborave uz dobru hranu, kapljicu i glazbu kakva je članove dočekala u Novom Selu Palanječkom uz gostoprimstvo člana Kluba Vjekoslava Pupića.
Niti ovaj događaj nije prošao nezapaženo. Valjalo bi spomenuti mnoštvo žitelja Strušca, Potoka, Popovače i Gornje Jelenske koji su izašli iz svojih domova i veselo mahali starodobnoj koloni vozila, a posebno naglasiti radost i osmjeh na licima starijih žitelja, kojima su se probudile uspomene na neka ljepša vremena, te djece koja nemaju često priliku vidjeti povijesna vozila.

Predsjednik: Marijan Brlić ; Tel. 091 520 4676 ; Mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ; OIB: 17387764227 ; IBAN: HR5523400091100102041